ALS ™

ALS_töövalgustid

Advanced Lighting Systems - või lühidalt ALS ™

ALS töövalgustite seeria on täiesti uus, kuid see on üles ehitatud väga laialdasetele kogemustele ja vankumatule pühendumusele - toota parimaid töövalgusteid.
ALS on loodud AEC poolt tihedas koostöös SCANGRIP-iga.

AEC & SCANGRIP

AEC loodi 2000. aastal ning on Hiina parim töövalgustite tootja. Võib-olla julge väide, kuid nad on kindlad, et see on tõsi. Ja pange tähele, et nad ütlevad konkreetselt parimad, mitte suurimad. AEC keskendub kvaliteedile, mitte mahule.
SCANGRIP on tegutsenud juba üle 110. aasta ning on Euroopa juhtiv kvaliteetsete valguslahenduste tarnija.

TEHNOLOOGIA JA KVALITEET

Tehnoloogia on pidevas arengus - see kehtib kindlasti ka LED ja akutehnoloogia kohta. ALS-is jälgitakse tähelepanelikult kõiki uusi arendusi. Kui põnevad võimalused tekivad, tegutseda nad kiiresti, luues uusi tooteid, tagamaks, et ALS-iga saate alati parimad töövalgustid.

ALS-i kvaliteedinõue tähendab, et need vastavad kõige rangematele tööstusstandarditele. Ja need mitte ainult ei vasta ega ületa selliseid standardeid nagu ISO 9001, EN / IEC80079-34. ALS-i tootmishooned on heaks kiidetud oma CSA, TüV ja INTERTEKi sertifitseerimistestide läbiviimiseks - kindel tõend selle kohta, et ALS on tehnoloogia, mida võite usaldada.

DISAIN JA MUGAVUS

AEC disainistrateegiat on tunnustanud juhtivad valdkonna eksperdid: nende töövalgustid on kvaliteedi, funktsionaalsuse ja stiili kombinatsiooni eest saanud vähemalt seitse Red Dot auhinda ja kolm iF disainiauhinda.

ALS-i tootevalik põhineb uusima tehnoloogia ja parima kvaliteedi kombineerimisel. Ja muidugi disain. Piltidega ei ole võimalik Teile täielikku ülevaadet anda, peate neid ise kogema. Kui olete ALS-i valgusteid kasutanud ja tesitinud siis oleme veendunud, et olete meiega ühel nõul.

Lisateavet ALS-i kohta leiate nende kodulehelt.

Vaata videot!

asnell ActivArm keevituskindadALS töövalgustidAnsell_ühekordsed kindadansell_kaitsevarukas
ALS tooted

Kogu meie ALS tootevalikuga saate tutvuda

TELLIMISKESKUSES

ALS

Suurema huvi korral antud brändi vastu võtke meiega ühendust
Tel. +372 60 96 436
info@toolmarketing.eu