Apie mus

„Toolmarketing OÜ“ (įstatinis kapitalas 152 555 Eur) yra sparčiai besivystanti didmeninės prekybos įmonė, įkurta 2008 m. Mūsų pagrindinė veikla yra rankinių įrankių, elektrinių įrankių priedų, sodo įrankių bei priežiūros, taisymo ir pramonės vartojimo reikmenų platinimas bei rinkodara. Mes dirbame Rytų ir Šiaurės Europoje, o mūsų pagrindinės rinkos yra Estija, Latvija, Lietuva, Baltarusija ir Kaliningradas.

Mūsų biuras yra Taline, Kassi 1, sandėlis įsikūręs Lool gyvenvietėje, Harju apskrityje. Per vietinius pardavimų atstovus esame plačiai atstovaujami visose trijose Baltijos šalyse ir turime filialus Rygoje ir Vilniuje. Todėl galime užtikrintai teigti, kad Estija, Latvija ir Lietuva yra mūsų vidaus rinka. Baltijos šalyse prekes pristatome per 24 valandas.

Mes orientuojamės į šių klientų segmentų aptarnavimą:

1)    Statybinės parduotuvės (pasidaryk pats) – siūlome pristatymą tiesiai į parduotuves ir įvairias papildomas paslaugas (prekių išdėstymą, „Telema EDI“).

2)    Specializuotos įvairių sričių parduotuvės (santechnikos gaminiai, elektra, tvirtinimo detalės) – stengiamės patenkinti jų įrankių ir priedų poreikius.

3)    Specializuoti platintojai ir B2B pardavimo įmonės, aptarnaujančios techninės priežiūros, remonto ir pramonės klientus.

Nuolatos ieškome naujų klientų, tiekėjų ir eksporto rinkų bei plečiame savo darbuotojų kolektyvą ir produktų portfelį. Mūsų darbuotojai kalba keturiomis kalbomis: estų, rusų, anglų ir suomių. Esame pasirengę jus aptarnauti.