Bahco lintsae lindid

Saavuta lintsae maksimaalne tootlikkus soodsaima hinnaga

Kui sinu tootmisprotsessi pudelikaelaks on lintsae tootlikkus või otsid lahendust soodsaima lõikehinna saavutamiseks lintsael siis kõige mõistlikum ja odavaim viis seda teha on vaadata üle lintsae tehniline seisund, masina seadistus ja lintsae lint.

Lintsae-lindi valimisel lähtutakse tihti ühikuhinnast, jättes seejuures arvestamata muude kulude ja asjaoludega. Parima tulemuse saavutamiseks tuleb siiski arvesse võtta rohkem tegureid ning ei saa unustada masina õiget seadistust.

Lintsae-teradega seotud mõistete ja pisidetailide tundmine aitab valimise ja soovitud tulemuste saavutamise oluliselt lihtsamaks teha. Kasutades kaasaegset tehnoloogiat on võimalik kombineerida erinevaid linte ja masina seadistusi leidmaks optimaalseiam lahenduse ilma saelinti reaalselt masinal kasutamata.

Ühendades rohkem kui 10 aastase kogemusega meeskonna, Euroopa juhtiva lintsae-lintide tootja Bahco toodetega ning kaasaegse tehnoloogia olema aidanud paljudel klientidel viia lintsae tootlikkuse uuele tasemele.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer