BAHCO

Bahco on juhtiv käsitööriistade kaubamärk, mille kasv põhineb uuendustel. Bahco tööriistad on toodetud ja disainutud  SNA Europe poolt ning on SNA Europe lipulaevaks. SNA Europel on üle 150 aasta pikkune pärand, põhjalikud teadmised tipptasemel tööriistade uuendamisest ja tootmisest, mis tagavad Bahco tööriistade kõrge kvaliteedi. Bahco juured ulatuvad 19. sajandisse kui toimus Rootsi tööstusrevolutsioon. Kõik sa alguse torutangidest ja tänapäeval laialdaselt levinud reguleeritavast mutrivõtmest. Sellest ajast alates on tootevalik järjepidevalt laienenud ning tänaseks hõlmab see rohkem kui 14 000 käsitööriista.

Bahco tööriistu kasutavad eri valdkondade professionaalsed meistrimehed igapäevaselt. Igapäevatöös on kolm üliolulist energiaallikat: kutseoskused, ametiuhkus ja õiged tööriistad. Kõige olulisem on see, et tööriistad kunagi alt ei veaks, isegi kui töö on võimatuseni raske.

Bahco missioon on pakkuda maailma parimaid tootmislahendusi.

Bahco väärtusteks on kvaliteet, ergonoomilised lahendused ja efektiivsus.

Bahco saagBahco mõõdulint MTB-5-25-MBahco 2444 pussnugaBahco pööratava lõuaga tellitav võtiBahco lõiketangid 2101G-160Bahco augusaag 3833-68-C

Bahco tööriistakäru

BAHCO tööriistakärud

Bahco pakub personaalseid lahendusi tööriistakärudele. Tööriistakärusid on võimalik komplekteerida just Teile vajalike tööriistade ja suurusega. Organiseeritud tööristakäru tõstab töö efektiivsust ja mugavust. Leiate alati õige tööriista õigest kohast ja kiiresti!

Lisainformatsiooni saamiseks võta ühendust meie Bahco tootejuhiga.

Erinevate võimalustega saate täpsemalt tutvuda Bahco kodulehel.

BAHCO momenttööriistad

Bahco tootevalikust leiad suurima valiku momenttööriistu, mis pakuvad usaldusväärset täpsust ja kvaliteeti, mida vajate erinevate kinnituste täpseks seadistamiseks. Bahco abil saavutate maksimaalse kontrolli!

Lisainformatsiooni saamiseks võta ühendust meie Bahco tootejuhiga.

Rohkem infot Bahco momenttööriistade kohta leiate Bahco kodulehelt.

bahco momenttööriistad

Bahco follow the fish

BAHCO tooted

Meie Bahco tootevalikuga saate tutvuda

TELLIMISKESKUSES

BAHCO tootejuht – Reiner Prukner

Suurema huvi korral antud brändi vastu võtke ühendust meie tootejuhiga

Mob. +372 53 437 771
E-post: reiner@toolmarketing.eu