Bosch Professional

Bosch Professional

Ettevõte Bosch loodi 1886. aastal, mil Robert Bosch asutas Stuttgardis täppismehaanika ja elektrotehnika töökoja. Ettevõtte tegevust iseloomustas algusest peale innovaatilisus ja sotsiaalne pühendumus.

Praegu on Boschi kontsern juhtiv ülemaailmne tehnikatootja ja teenuseosutaja.
Boschi kontserni elektritööriistade allüksus on elektritööriistade ja nende tarvikute tootmise valdkonnas üks maailmaturu liidritest. Peamised tegurid, mis neile selle edu on taganud, on pühendunud töötajad ja partnerid ning ülikiire innovatsioonitempo. Igal aastal toob Bosch maailmaturule üle 100 uue elektritööriista.

Bosch Professional tootesari on töötatud välja koostöös oma ala ekspertidega ning selle sarja tooted on mõeldud eelkõige kutseliseks kasutuseks. Nende kasutajad võivad olla kindlad toodete laitmatus kvaliteedis ja töökindluses. Kuna kulumine on aga paratamatus ka parimate toodete puhul on vähemalt sama oluline ka toote garantii. Bosch Professional sarja elektritööriistadele on võimalik lisada laiendatud garantii, mille abil saab tööriist rikke korral võimalikult kiiresti uuesti töökorda.

Boschi uuenduslikud ja entusiasmi tekitavad tooted ning teenused parandavad inimeste elukvaliteeti üle kogu maailma. Lühidalt öelduna loob Bosch tehnoloogiaid, mis on „leiutatud elu hüvanguks“.

Lisateavet Bosch Professional sarja tööriistade kohta leiate nende veebisaidilt.

BOSCH Professional tooted

Kogu meie Bosch Professional tööriistade valikuga saate tutvuda

Tellimiskeskuses

BOSCHi tootejuht – Reiner Prukner

Lisainfo saamiseks võtke ühendust meie tootejuhiga
Mob. +372 53 437 771
reiner@toolmarketing.eu