Neile, kes veel seda brändi ei tunne soovitame lugeda selle looja, Andrey Dobrynini pöördumist:

Kallid Sõbrad!

Kui aastal 2000 sai tehtud otsus asutada Centroinstrument käsi- ja aiatööriistade turustamiseks, seisime raske valiku ees, milline hinna- ja kvaliteedistrateegia valida. Sellel ajal oli Venemaa turg juba vallutatud “Euroopa” firmade poolt, kes pakkusid eriti odavaid ja madala kvaliteediga tooteid.
Sellises olukorras ei olnud Centroinstrumendil lootust edukalt võistelda madalakvaliteediliste toodete segmendis. Seetõttu otsustasime pakkuda inimestele tooteid, millest nad on unistanud – parima kvaliteedi ja disainiga tööriistu, mis oma hinnataseme poolest on kättesaadavad kõigile.
Täna me naudime oma strateegia vilju. Centroinstrumendi käsi- ja aiatööriistade populaarsus on levinud üle piiride ja meie kaubamärk on üks populaarsemaid Ida-Euroopa riikides. Inimesed on hääletanud oma rahaga kvaliteedi poolest kuulsate Centroinstrumendi toodete poolt.

Me tervitame kõiki Centroinstrumendi fänne.
Edu Teile!

Andrey Dobrynin
Centroinstrumendi direktor

Centroinstrument saagCentroinstrument vahupüstolCentroinstrument aiasaagcentroinstrument oksakääridCentroinstrument aiakääridCentroinstrument  mõõdulintCentroinstrument loodCentroinstrument  ketas
CENTROINSTRUMENT tooted

Kogu meie Centroinstrumendi tootevalikuga saate tutvuda

TELLIMISKESKUSES

CENTROINSTRUMENT tootejuht – Aleksandr Oganezov

Suurema huvi korral antud brändi vastu võta ühendust meie tootejuhiga

Mob.+372 58 117 731
export@toolmarketing.eu