FINLAND ™

finland aiatööriistade hulgimüük

2012. aastal loodud bränd mis õhkab endast Skandinaavialikku kvaliteeti säilitades samas atraktiivse hinnaklassi. Baltikumis on bränd tegutsenud 2017. aastast ning on saavutanud märgatava edu. Iga aastaga on bränd kasvanud ja turule tuuakse aina rohkem uusi tooteid. Baltikumis on FINLAND brändi suurimaks edasimüüjaks jaekett Bauhof. FINLAND valiti sortimenti Gardena, Fiskarsi ja Centroinstrumendi kõrvale neljandaks brändiks, mis omakorda kinnitab kasvavat trendi.

Hetkel moodustab suurema osa sortimendist aiatöödeks mõeldud tööriistad: oksa- ja hekikäärid, labidad, rehad, hargid jne. Tootevalikust leiate samuti erineva mahutavusega ja tööulatusega aiapritse ning teleskooppihusteid. Hiljuti alustas FINLAND laienemist käsitööriista valdkonda.

FINLAND on äärmiselt dünaamiline bränd, mis kohandub tarbija vajadustega: vanad tooted asendatakse uutega koostöös uute tehnoloogiatega. Tööriistade valmistamiseks kasutatakse kergeid ja vastupidavaid komposiitmaterjale, tugevat termoplasti, teatud töötingimuste jaoks nõutavate omadustega terast ja alumiiniumsulameid. Peamised tootmiskohad asuvad Euroopas, Taiwanis, Hiinas ja Indias. Tootmisprotsessi suhtes ollakse tähelepanelikud ning järgitakse selleks välja töötatud kriteeriume. See võimaldab tagada toodetele 2 - 20 aastase garantii.

Oleme esindaja ja hulgimüüja Eestis, Lätis ning Leedus.

Finland_aiakääridFinland_aiapritsFinland_lambidasFinland_oksakääridFinland_vaibanuga
FINLAND tooted

Kogu meie Finlandi tootevalikuga saate tutvuda

TELLIMISKESKUSES

FINLAND tootejuht – Aleksandr Oganezov

Suurema huvi korral antud brändi vastu võtke ühendust meie tootejuhiga

Mob.+372 58 117 731
export@toolmarketing.eu