Meist

Toolmarketing OÜ (osakapitaliga 152 555 EUR) on kiirelt arenev distributsiooniettevõte, mis asutati 2008. aasta alguses. Meie põhitegevus on käsitööriistade, elektritööriistade tarvikute, aiatööriistade ja hoolduse-, remondi- ning tööstuse kulumaterjalide distributsioon ja turundus. Tegutseme Ida- ja Põhja Euroopas ning meie fookusturud on Eesti, Läti ja Leedu.

Meie kontor asub Tallinnas, Kassi 1 ja ladu Lool, Harju maakonnas. Oleme tugevalt esindatud Baltimaades läbi kohalike müügiesindajate kõigis kolmes riigis ning harukontoritega Riias ja Vilniuses. Seepärast saame kindlustundega öelda, et Eesti, Läti ja Leedu on meie koduturud. Baltimaades tarnime kaubad teieni 24 tunni jooksul.

Me oleme keskendunud järgmiste kliendisegmentide teenindamisele:

1)    Ehituskauplused (DIY) – pakume tarnet otse kauplustesse ja erinevaid lisateenuseid (väljapanekute korrastamine, Telema EDI).

2)    Spetsialiseerunud kauplused erinevates valdkondades (sanitaartehnika, elektri, kinnitustarvikute) – proovime katta nende vajadused tööriistade ja tarvikute osas.

3)    Spetsialiseerunud edasimüüjad ja B2B müügiga tegelevad ettevõtted, kes teenindavad hooldus-, remondi- ning tööstuskliente.

Me otsime alati uusi kliente, hankijaid ja eksporditurge ning arendame oma meeskonda ja tooteportfelli. Meie meeskond räägib neljas keeles: eesti, vene, inglise ja soome ning on valmis Teid teenindama.