MORAKNIV ™

morakniv nuga

MORAKNIV

Morakniv noad põhinevad tõelistel käsitöömeistrite traditsioonidel. Mora linnas ja selle ümbruses on nuge toodetud alates 17 sajandist. FROSTS Knivfabrik asutati üle 100 aasta tagasi noavalmistaja Erik Frosti poolt. Praegu töötab neljas põlvkond noategijaid kaasaegses, kuid traditsioonidega tehases, mis on paiknenud samas kohas alates selle asutamisest 1891. aastal.

Morakniv tegeleb pideva arendustööga, et täiustada oma tooteid ning seada neile kõrgemaid standardeid. Samuti peab Morakniv lugu keskkonnast, mistõttu jätkusuutlik tootmine on nende jaoks üks prioriteetidest.

Morakniv noad on oma laialdase tuntuse saavutanud  kõrge kvaliteedi-, disaini- ja teravusega. Morakniv noaterad on valmistatud roostevabast-, süsinik- või lamineeritud terasest. Igal terasetüübil on oma ainulaadsed omadused millest tulenevalt kasutatakse neid vastavalt erinevate nugade valmistamisel. Nugade puhul mängib väga olulist rolli ka see, kuidas te seda käes tunnetate. Morakniv nugadel on lai valik erinevaid käepidemeid, mis on mõeldud konkreetsetele kasutusaladele.

Rohkem infot Morakniv nugade kohta leiate nende kodulehelt.

  • Morakniv pussnuga 12245
MORAKNIV tooted

Kogu meie Morakniv tootevalikuga saate tutvuda

TELLIMISKESKUSES

MORAKNIV brändijuht – Tarvo Kadak

Suurema huvi korral antud brändi vastu võtke ühendust meie brändijuhiga

Mob. +372 58 844 840
tarvo@toolmarketing.ee