PIHER ™

Piher

Piher on pereettevõttena tegutsenud rohkem kui 50 aastat. Alates 1957. aastast on Piheri põhitegevuseks olnud pitskruvide disain ja tootmine. Lisaks pitskruvidele leiab Piheri tootevalikust reguleeritavaid tugiposte, erinevaid iminappasid ja keevitus magneteid. Piheri tooted on laialdaselt tuntud oma kvaliteedi poolest ning on ennekõike mõeldud professionaalseks kasutamiseks, kus vastupidavus ja mugavus mängivad olulist rolli. Aastatepikkune kogemus ja pidev arendustöö on Piheri tooted muutnud asendamatuks töövahendiks ka kõige nõudlikumale kliendile kõige raskemates olukordades. 

ISO 14001:2004 sertifikaat kinnitab Piheri jätkusuutlikku ja keskkonnasõbralikku tootmist. Seda ideoloogiat rakendadakse kõikides osakondades ning juba tootearenduse käigus pannakse erilist rõhku võimalikult väiksele keskkonnamõjule, kombineerides erinevaid materjale, viimistlust ja pakendamist.

Kõrgkvaliteedi tagamiseks on tootmises kasutatud ainult sertifitseeritud kvaliteetseid Euroopa materjale. Innovaatiliste  tootmissüsteemide ja range kvaliteedikontrolli tulemusena pakub Piher 30 aastast garantiid tootmisest tulenevatele vigadele. Piheri toodetel on rahvusvaheliselt tuntud kvaliteedimärk ISO 9001:2000.

Rohkem infot Piheri kohta leiate nende kodulehelt.

tugijalgPiher pitskruviPiher Maxipress pitskruvipitskruviiminappkeevitusmagnet
PIHER tooted

Kogu meie Piheri tootevalikuga saate tutvuda

TELLIMISKESKUSES

PIHERi tootejuht – Reiner Prukner

Suurema huvi korral antud brändi vastu võtke ühendust meie tootejuhiga
Mob. +372 53 437 771
reiner@toolmarketing.eu