SNAP-ON ™

Snap-on tööriistad

Snap-on loob pühendunult uuenduslikke lahendusi, mis hõlbustavad olulisi ülesandeid lahendavate spetsialistide tööd üle kogu maailma.  Snap-oni tooteid ja teenuseid võib leida enam kui 130 riigist üle maailma.

Enam kui 65 000 laoühikuga Snap-on pakub tohutul hulgal tooteid ja lisateenuseid, mis on jaotatud kolme tootekategooriasse:

  • Tööriistad (käsitööriistad, elektrilised tööriistad ja tööriistade hoiustamine)
  • Diagnostika
  • Seadmed

Snap-oni eristab paljudest teistest tootjatest ainulaadne kontakt klientidega nende töökohas. Keerulises maailmas ei ole universaalseid lahendusi. Snap-oni tootevalikust leiate palju erinevaid tööriistu ka väga spetsiifilisteks töödeks.

 

snap-on

Snap-oni ajalugu

1920–2000

Snap-on sai 1920. aastal alguse sähvatusest — mõttesähvatusest võtta viis erineva tööriista käepidet ja kümme erineva mõõduga padrunit ning muuta need omavahel ühilduvaks. See oli geniaalne leiutis, mis tõi kaasa murrangulise muudatuse professionaalsete tööriistakomplektide valdkonnas.

1920. aastatel suurenes Snap-oni tootesari veelgi. 1923. aastal tuli Snap-on välja esimese tootekataloogiga ja taotles oma esimest patenti, milleks oli padrunvõtme patent. 1924. aasta detsembris kiideti Snap-oni väljaandes „Ford Owners and Dealer“ Fordi mudeli Model T jaoks kohandatud aega säästva tööriistakomplekti eest. See tööriistakomplekt sisaldas skeemi, kus oli näidatud, mille jaoks iga tööriist oli mõeldud. 1929. aastal osteti USA-s Kenosha lähistele 4,5 hektari suurune maa-ala, kuhu rajati tootmis- ning kontoriruumid.

1930. aastate lõpus tekkis vajadus jõumomendi rakendamise lihtsustamisele ning Snap-on hakkas selle nimel tegutsema. Snap-on saavutas kokkuleppe ettevõttega Precision Instruments Inc. ning alustas dünamomeetriliste võtmete tootmisega. Dünamomeetriline võti on mutrivõtme ja mõõteriista kooslus, mis võimaldab mutri korralikult ja ühtlaselt kinnitada, tagades õige pingutusmomendi ja püsivuse. Snap-on oli üks esimesi ettevõtteid, mille valikus oli terve dünamomeetriliste võtmete sari, mis olid olulise tähtsusega autotööstuses ja lennunduses. Nende patenteeritud toode püsis turu juhtival positsioonil mitmeid aastaid.

1950. aastatel laienes Snap-oni tooteportfell veelgi testseadmete ja rehvihooldustoodete näol. Aastal 1965 väljastati kaks patenti mutrivõtmesüsteemile Flank Drive®. 1970. aastate lõpus tuli Snap-on välja oma patenteeritud tõelise tootmisläbimurdega, mida nimetatakse “külmvormimiseks”. 1995. aastal ostis Snap-on Eurotoolsi, mis hõlmas selliseid tuntuid Euroopa brände nagu Irimo®, Irazola®, Palmera® ja Acesa®.

2000–tänapäev

2005. aastal ühinesid kaks Euroopas märkimisväärse ajalooga Snap-oni tütarettevõtet Bahco Group AB ja Herramientas Eurotools SA, et luua uus ettevõte nimega SNA Europe. 2011. aastal hakkas Snap-on aitama frantsiisivõtjaid, laiendades oma haaret uuenduslike müügiprotsesside kaudu. Näiteks Snap-oni diagnostikaks mõeldud TechKnow Expressi kaubikute ja enneolematute Rock N ‘Roll Cab Express tööriistade hoiustamiseks mõeldud kaubikute abil.

Peaaegu sajandi pikkuse ajaloo vältel võõrustas Snap-on esmakordselt 2017. aasta aprillis Kenosha peakorteris Ameerika Ühendriikide presidenti ja kõrgema administratsiooni ametnikke.

Rohkem infot Snap-oni kohta leiate nende kodulehelt.

SNAP-ON tooted

Meie Snap-oni tootevalikuga saate tutvuda

TELLIMISKESKUSES

SNAP-ON brändijuht - Reiner Prukner

Suurema huvi korral antud brändi vastu võtke ühendust meie brändijuhiga
Mob. +372 53 437 771
reiner@toolmarketing.eu