TEENUSED

Meie teenused Teie käsutuses

Toolmarketing on suurim premium klassi käsitööriistade hulgimüüja Baltimaades. Juba aastaid tagasi mõistsime, et ainult kvaliteetsete käsitööriistade tarnimine ei lahenda kõiki meie klientide muresid. Me hakkasime vaatama suuremat pilti: efektiivne ja läbipaistev tarneahel, tarbimise vähendamine, õige tööriist õigel ajal ja õiges kohas, efektiivsuse ja turvalisuse parandamine – need on lahendamist vajavad probleemid. Üle maailma, erinevates valdkondades võib märgata ärimudelite muutumist – füüsiliste toodete ostmine asendub teenuse tarbimisega (omamise asemel renditakse). Me soovime pakkuda innovaatilisi ja unikaalseid teenuseid, mis oleks kõrgelt hinnatud klientide poolt.

Meie teenused on välja töötatud järgmistel alustel:
1) säästa kliendi aega ja ressursse
2) võimaldada klientidel keskenduda oma põhitegevusele
3) aidata klientidel muutuda jätkusuutlikumaks (valida rohelisem alternatiiv)

Allpool leiate nimekirja meie teenustest – mõned nendest traditsioonilisemad, mõned väga uued ja unikaalsed.

Tööriistade hoiustamine ja tööriistakomplektide koostamine

Tööriistad ei ole seal, kus nad peaksid olema? Otsite lahendusi, mis aitaksid täita 5S (Lean) eesmärke? Meie tööriistade hoiustamise ja tööriistakomplektide koostamise lahendused tagavad Teile vajalikud tööriistad ja nende süsteemse paigutuse töökohale. Te saate valida paljude võimaluste vahel: statsionaarsed ja mobiilsed tööriistade hoiustamise lahendused; kerged, vastupidavad või niiskuskindlad tööriistakastid; lai valik valmis komplekte või Teie soovide järgi kokku pandud; tööriistakärus; metallkohvris, plastkohvris või nailonkotis; personaalse lasermarkeeringuga; Teie soovide järgi valmistatud vahtaluses.

Aitame leida Teile parima lahenduse

tööriistakäru

dünamomeetrilised tööriistad

Momenttööriistad koos hooldusega

Kaasaegsed ja täpsed momenttööriistad on vajalikud paljudes rakendustes. Momenttööriistu on vaja regulaarselt testida ja kalibreerida. Soovite leida partnerit, kes selle ülesande enda peale võtaks? Olete tulnud just õigesse kohta! Pakume laia valikut momenttööriistu: manuaalne ja digitaalne momentvõti, momentkruvikeeraja, momentvõtme tester, väändemomendi kordisti, võrguühendusega momentvõti, mis saadab tulemused arvutisse.

Küsi täpsemat informatsiooni momenttööriistade kohta SIIT

Tööriistapargi halduse teenus (TaaS = Tool as a Service)

Kas olete ennast tabanud mõttelt, et tööriistade ostmine, hooldus ja uuendamine võtab liiga palju Teie väärtuslikku aega? Tööriistapargi halduse teenus võib olla just see lahendus, mida olete otsinud. See innovatiivne teenus vähendab Teie ettvõtte kulusid ja tagab probleemivaba hoolduse tööriistapargile. Saate kasvada ilma uusi inimesi palkamata või vabastada olemasolevate inimeste ressurssi ja suunata selle mujale. See unikaalne teenus toimib märkamatult taustal ja Te võite unustada kõik tööriistadega seotud mured.

Uuri TaaS teenuse kohta lähemalt siit

TaaS

tööstuslike jaotusautomaatide lahendused

LeanVend - elektrooniliste laohoidjate lahendused

Tööriistade, kulumaterjalide ja isikukaitsevahendite kulu vähendamine tundub võimatu? Kui kogenud ja pühendunud meeskond kombineerib juhtiva elektrooniliste laohoidjate (industrial vending) tehnoloogia professionaalsete toodetega siis saab see võimalikuks. 100% edu senistes juurutusprojektides. Tegemist on rohelisema tarneahela lahendusega, mis aitab Teie ettevõttel täita Lean eesmärke. Erinevad lepingutüübid ja suur valik erinevaid seadmeid võimaldavad koostada Teie vajadustele vastava lahenduse.

Loome koos jätkusuutliku ja keskkonnasõbralikuma tuleviku

Akutööriistade, suruõhutööriistade ja laserloodide hooldus ning remont

Õigeaegne ja kvaliteetne hooldus võib pikendada Teie ettevõtte tööriistade (eriti suruõhutööriistade) eluiga 50-300%. Tööriistade eluea pikendamine on roheline ja jätkusuutlik valik ja lisaks sellele tasuv investeering. Kogu oma elutsükli jooksul vajavad elektri- ja suruõhutööriistad erinevat tähelepanu – ennetav hooldus aitab vältida kallist remonti ja ootamatuid tööseisakuid. Kogenud tehnikud ja varuosade ladu on Teie teenistuses. Seoses varuosade kättesaadavuse ja meie spetsiifilise kogemusega on see teenus saadaval ainult meie portfellis olevatele kaubamärkidele.

Uuri lähemalt

Täitke päringuvorm või helistage meile, ning leiame Teie ettevõttele parima lahenduse

Huvi pakkuv teenus, ettevõtte üldandmed (tegevusvaldkond, suurus, jne)

Martin Koort
Mob. +372 50 67 333